Arkadaşlar bugün size HoneyGain Projesinden Bahsedeceğim. Normalde hiç ekstra bir işlem yapmadan telefonunuzu ve bilgisayarınızı açık tutarak düzenli gelir elde edin.
Bu sistem hiçbir şekilde telefon veya bilgisayarınızın CPU veya RAM ini yemez. Sadece ne kadar internet kullandığınız önemli. Bu arada uygulama için internet kullanmıyorsunuz
normal diğer programlarda interneti kullanırken uygulama bunları ölçüyor ve size ona göre dolar veriyor.
Sitede de siz bal petekleri kazanıyorsunuz bunlar da biriktirerek size kazanç elde etiriyor. Misal 100 tanesi = 1,4 TL oluyor. Siz ne kadar çok toplarsanız o kadar iyi.
Bilgisayarınız veya Telefonunuz ne kadar çok açık kalırsa o kadar iyidir sizin için varsa vds inizde açın daha iyi olur.
Benim aşağıda hem REFFLİ hem de REFFSİZ link verdim. Refli link ile kayıt olursanız direk 5$ Kazanıyorsunuz. Reffsizde en baştan başlıyorsunuz hiçbir şey kazanmıyorsunuz.
Ben de birşey kazanmıyorum siz refli de girdiğinizde sadece size 5000 bal peteği kazanıyorsunuz yani 5$ geliyor. En az 20 dolarda çekebiliyorsunuz.
Reffliden girdiğinizde 'Calim 5$ now' basıp mail ve şifre girin [mail onay da olacak] sonra uygulamayı veya programı kurup giriş yapın ve başlayın.
Ayrıca Günlük ödüllerde var her gün siteye ilk girişinizde sağ alta çıkıyor basmasanız gidiyor o gün için.

KONU YERİ YANLIŞŞSA KURURA BAKMAYIN LÜTFEN.

KAYIT LİNKİ REFLİ

REFSİZ LİNK